Aygün Küpeşte ve Korkuluk Sistemleri

Binaların girişlerinde, çok katlı apartmanların merdivenlerinde, balkon, teres gibi bölümlerinde kullanılan küpeşte ve korkuluklar düşme gibi olumsuzları önlemek amacıyla kullanılır. Estetik olarak oldukça şık bir görünüme sahip olan küpeşte ve korkuluk sistemleri farklı renk ve modellerde tasarlanabilir. Özellikle yüksek binalarda düşme tehlikesini önleyen sağlam yapıdaki bu sistem monte edilirken özel bağlantı elemanları kullanılarak direnç güçlendirilir. Sizlere tam koruma sağlayan bu ürünler istenilen ölçülerde önceden hazırlandığından kısa sürede monte edilebilir. Sağlam ve hafif yapısı ile oldukça kullanışlıdır Çeşitli nedenlerden dolayı aşınmaz ve neme maruz kaldığında paslanma olmaz. Farklı sayıdaki ara hatları ile sizlere tam emniyet sağlar.

Küpeşte ve Korkuluk Çeşitleri

Dikey çubukları ve yatay emniyet şeritlerine sahip olan Fransız balkon küpeşte korkuluğu cam kullanılarak yapılan bir modeldir. Estetik duruşa sahip olan bu ürün oldukça sağlamdır. Merdivenlerin üst ve alın yüzeylerinden monte edilen paslanmaz alüminyum kullanılarak tasarlanan merdiven korkulukları yuvarlak küpeşte ve kare korkuluklardan oluşur. Özel spider tutucu ve cam yataklarının birleşimi ile yapılan camlı korkuluklar oldukça moderndir. Her basamakta bir dikmesi ve emniyet şeridi olan pleksi merdiven korkulukları ve cam balkon korkulukları son yıllarda sıkça tercih edilmektedir. Parapet üstü balkon korkulukları ve bağlantı aparatları ile duvara monte edilen duvar ve galeri korkulukları yürürken tutunmanızı sağlar.

Estetik Tasarım Küpeşte ve Korkuluk Modelleri

Alüminyum, cam, krom, metal gibi malzemeler kullanılarak çeşitli modellerde tasarlanan küpeşte ve korkuluklar yürürken ya da merdivenlerden inip çıkarken tutunarak aşağıya düşmenizi önler. Paslanmaz kromdan yapılan modeller merdiven, teras, balkon, havuz kenarları, parape üstü olmak üzere geniş kullanım alanına sahiptir. Şeffaf ya da renkli camlardan yapılan korkuluklar spider tutucu ile istenilen yere montajı yapılır. Güçlendirici montaj sistemi ile sert darbelere karşı dayanıklıdır. Maksimum koruma sağlayan korkuluklar zamanla paslanma ve çizilmez. İlk günkü özelliklerini koruyarak yıllarca kullanabileceğiniz Aygün küpeşte ve korkuluk sistemleri oldukça kalitelidir. Hem modern ve şık bir görünüm hem de güvenliğinizi sağlayan bu ürünler profesyonel ekip tarafında üretilir ve monte edilir.