Hırsızlığa Dayanımlı Giydirme Cephe Sistemleri

Kaliteli yapısı ile binayı dış etkenlere karşı koruyan alüminyum panel giydirme cephe sistemleri sizlerin can ve mal güvenliğini en iyi şekilde korur. Konforlu ve güven içinde bir yaşam alanı sağlayan bu sistem sizleri doğal afetlere, yangın ya da sel baskını gibi durumlara karşı korurken aynı zamanda olası hırsızlık durumlarına karşı da önlem almanızı sağlar. Hırsızların tornavida gibi aletler kullanarak ev ya da iş yerinizdeki kapı veya pencereleri açarak girmesini önler. Giriş, bahçe ya da balkon kapısı ile pencerelerinize uygulanan güvenlik sistemi sayesinde mal kaybı yaşamazsınız. Müstakil evlere ya da modern apartman dairelerine rahatlıkla uygulanarak gereken önlemi alabilirsiniz.

Maksimum Güvenlik Sağlar

Dışarıdan bakıldığında cam olarak görünerek tam bir bütünlük sağlayan alüminyum panel cephe sistemleri estetik olarak güzel bir görüntü sağlar. Çok katlı binalarda sıkça tercih edilen hırsızlığa dayanıklı giydirme cephe sistemleri özel tasarım kilit sistemi kullanılarak uygulanır. Kapı ve pencerelerinizin herhangi bir zorlama ya da kırma ile açılmasını engeller. İnce ve sağlam yapıya sahiptir. Şiddetli zorlamalara rağmen hızsızın içeri girmesini önler. Şeffaf yapılı özel bölümü sayesinde içeriden dışarısını görebilirken dışarı ki kişilerin sizi görmemesini sağlar. Farklı ölçülerde ve şekillerde tasarlanan bu ürünlerin fiyatları oldukça ekonomiktir.

Konforlu Cephe Sistemleri

Kullanımı oldukça pratik olan alüminyum cephe sistemleri özel tasarımı ile sizlere modern bir ortam sunarken size özel kilit sistemi ile güvenliğinizi sağlıyor. Alüminyum kullanılarak tasarlanan cephe sistemleri teknolojiden faydalanarak en üst seviyede güvenlik sağlar. Duvar, kapı ve pencerelerin her türlü darbeye karşı direnç göstermesini sağlar. Hafif ve ince yapısına rağmen sert duruşa sahiptir. Hırsızlık durumuna karşı tedbir sağlamasının yanı sıra yangına, kurşuna ve doğal afetlere karşı da tam koruma sağlayan alüminyum cephe sistemleri sayesinde ev ve iş yerlerinizde güvenli bir ortam yaratabilirsiniz. Çetin kış şartlarında binanın dış cephesinin hasar görmesini önler. İç ve dış sesleri geçirmeyen bu sistem kısa sürede monte edilir. Ergonomik yapısı ile tercih edilen ürün ile konforlu yaşam alanları yaratabilirsiniz.