Konvansiyonel Doğramalar ve Kapılar

Modern mimaride sıkça kullanılan konvansiyonel doğramalar ve kapılar binaların dış cephelerinde şık bir görünüm sağlar. Dekoratif olarak dış yüzeylere tercih edilse de iç mekanlarda sizlere birçok avantaj sağlar. Konforlu yaşam alanlarına sahip olmanızı sağlayan kapılar bina girişlerinde, balkon ya da teras kapılarında kullanılabilir. İsteğe göre yalıtımlı ya da yalıtımsız olarak tasarlanabilen uygulamalarda alüminyum doğramalar kullanılır. Farklı özelliklere sahip kapı ve pencere üretimi ve tasarımı yapan Aygün Alüminyum profesyonel bir ekiple çalışarak kaliteli hizmet vermektedir. İç mekandaki havanın korunmasını sağlayan ürünler ile enerji kaybının önüne geçilir. Güneş ışınlarına karşı dayanıklı olan konvansiyonel doğrama ve kapılar zamanla UV ışınlarından etkilenerek renk değiştirmez.

Kapı ve Pencerelerin Fonksiyonel Özellikleri

Estetik ve kaliteyi bir arada sağlayan konvansiyonel doğrama ve kapılar en iyi kullanım performansını sağlar. Her türlü pencere ve kapıya uygulanabilen bu tasarımlar özgün olarak yapılır. Alttan ya da yandan kilitlemeli olarak kullanabilirsiniz. Özel kilit sistemi ile güveliğinizi maksimum seviyede sağlar. Dayanıklı kapı ve pencere kollarını kullanırken uzun yıllar sorun yaşamazsınız. Manuel ya da yarı otomatik olarak tasarlanabilir. Ahşap, alüminyum ya da PVC tercih edebilirsiniz.

Konvansiyonel Doğrama Çeşitleri

Standart açama kapama sistemlerinin yanı sıra gizli menteşeli, çift açılımlı, yatay ve düşey pivot açılım, tek ve çift eksenli, ısı bariyerli ve bariyersiz, vasistas, teleskopik açılım, içe ve dışa doğru açılan ve katlanabilir sistemli olmak üzere farklı doğrama çeşitleri bulunmaktadır. Kullanım alanına ve özel tercihlerinize göre uygulanabilir. Su sızdırmaz, nemden ve ultraviyole ışınlarından etkilenmez, toz tutmaz, darbelere karşı dayanıklı olan konvansiyonel doğrama ve kapılar ile güvenli huzurlu bir ortam yaratabilirsiniz. Ev ve iş yerlerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu sistem ile hırsızlık olaylarına karşı tedbir alabilirsiniz. Kurşun geçirmez alev almaz yapısı ile sizlere üst seviye koruma sağlar. Kapı üzerinde gerekli olan çeşitli aksesuarlar sizlere büyük kolaylık sağlar. Diğer tasarımlara göre çok daha ekonomiktir. Yıllarca kullanabileceğiniz kalitedeki kilit, kapı kolu, menteşe, kapı pompası ve sürgü gibi aksesuarları ile kusursuz bir kullanım sağlar.