Kurşuna Dayanımlı Giydirme Cephe Sistemleri

Askeri ya da sivil yaşam alanların olası silahlı ya da bombalı saldırılara karşı tedbir almanızı sağlayan kurşuna dayanımlı giydirme cephe sistemleri ile can ve mal güvenliğinizi maksimum seviyede sağlayabilirsiniz. Binaların en zayıf noktaları olan kapı, pencere ve dış cephelerinin özel cephe sistemleri ile kaplanması sayesinde saldırılara karşı korunabilirsiniz. Dekoratif yapısı ile oldukça estetik bir görünüş sunan bu sistem aynı zamanda sizlere dışarıyı rahatlıkla görebilmenizi sağlayan şeffaf tasarımlar sağlar. Saldırı anında içeriden dışarısını rahatlıkla görebilmenizi sağlayan bu cephe tasarımları dışarıdan içerisini göstermediği için sizin güvenliğinizi sağlar.

Tehlike Anında Tam Güvenlik Sağlar

Alüminyumun tüm avantajlarından yararlanmanızı sağlayan kurşuna dayanıklı giydirme sistemleri gerekli güvenlik testlerinden geçerek tasarlanmıştır. Farklı uzaklıklardan gelen kurşunun içeriye girmesini önleyen bu sistem makinalı tüfek ya da tabanca ile yapılan tüm saldırılara karşı tam koruma sağlar. Dayanıklı alüminyum alaşım kullanılarak eloksal kaplanarak oluşturulan zırh sistemi sizlere bombalı saldırılara karşı da korur. Yatay ve dikey olarak uygulanan bu cephe sistemleri uygulanacak yüzeye uygun olarak üretilir. Silikon dolgu kullanılarak uygulandığından size konforlu alan sağlar. Dış cepheden modern bir izlenim verirken iç cephede ise sağlıklı bir ortam sunar. Su geçirmez, nem, küf ve rutubet yapmaz. Uzun ömürlü kaliteli yapısı ile yıllarca kullanabileceğiniz bu ürün sayesinde sıkı güvenlik önlemi alabilirsiniz.

Cephe Sistemlerinin Özellikleri

Çok katlı ev ve iş yerlerine ya da gerekli görülen tüm binalara rahatlıkla uygulanabilen cephe sistemleri oldukça kullanışlı ve modern bir görünüme sahiptir. Isı ve ses yalıtımına sahip olan bu uygulama kapı, pencere ya da dış yüzeylere monte edilebilir. Teknolojiden yararlanarak kapı ve pencereler için tasarlanan kilit sistemi ile en iyi korumayı sağlayabilirsiniz. Kendinizi güvende hissetmenizi sağlayan tasarımı ile askeri binalarda ya da ev ve iş yerlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çok uygun fiyatlarla istediğiniz binaya monte ettirebileceğiniz bu sistem aynı zamanda sizleri soğuk, sıcak hava, yağmur ya da rüzgar gibi dış etkenlere karşı da korur. Huzurlu, güvenli ve konforlu yaşam alanları için ergonomik tasarımlı cephe sistemlerinden yararlanabilirsiniz.