Kurşuna Dayanımlı Konvansiyonel Kapılar ve Doğramalar

Can ve mal güvenliğinizi maksimum seviyede koruyabilmenizi sağlayan kurşuna dayanımlı konvansiyonel kapı ve doğramaları olası silahlı saldırı olabilecek binalarda kullanılır. Kurşun geçirmez yağısı ile en zorlu darbelere karşı üst seviye güvenlik sağlayan bu kapılar ile istediğiniz güvenlik önlemeni alabilirsiniz. Estetik olarak oldukça modern bir görünüm sağlayan kapılar oldukça kullanışlıdır. Yoğun kullanıma uygun bir şekilde yapılmıştır. Kapı ve pencereler binaların en zayıf noktaları olduğu için silahlı ya da bombalı saldırılar karşısında direnç gösterebilecek şekilde üretilir. Yalıtımlı ve yalıtımsız şekilde tasarlanabilen bu kapı ve doğramalar ultraviyole ışınlarının zararlarından sizleri korurken bina içlerinin aydınlatılmasını sağlar.

Kurşun Geçirmez Kapı ve Pencerelerin Özellikleri

Sert darbelere karşı dayanıklılık gösteren alüminyum kullanılarak tasarlanan konvansiyonel kapılar uzun yıllar kullanabileceğiniz kadar dayanıklıdır. Kurşun geçirmez pencereler ise şeffaf şekilde tasarlanır. Olası tehlike anında içeriden dışarısını gizlice gözlemleyebilirsiniz. Dışarıdan içerisinin görünmemesine rağmen güneş ışınlarından yararlanabilmenizi sağlar. Güneş ışınlarının içeriye girmesi ile enerji tasarrufu yapabilirsiniz. Kırılmaz, çizilmez, aşınmaz özellikleri ile güvenli bir şekilde yaşayabilirsiniz. Makineli tüfek ya da tabanca ile binaya kısa ya da uzun mesafeden atılan tüm kurşunlardan sizleri en iyi şekilde korur. Özellikle askeri alanda tercih edilen bu kapı ve doğramaları olası tehlikelere karşı ev ve iş yerlerinizde de kullanabilirsiniz. Bombalı saldırılardan korunmak için bu kapılara eloksal kaplanarak zırh sistemi oluşturulur.

Güvenli Yaşam Alanları Sağlar

Tek ya da çok katlı olmak üzere her türlü binaya rahatlıkla uygulanabilen kurşun geçirmez konvansiyonel kapı ve doğramalar size güvenle yaşayabileceğiniz mekanlar yaratır. Özel kilit sistemi sayesinde kapıların dışarıdan kolayca açılmasını engellerken içeriden açma kolaylığı sağlar. Şeffaf ve ince yapısına rağmen oldukça sağlam yapıdaki bu ürünler size ferah ve geniş ortam sağlar. Yatay ve dikey olarak monte edilebilen kapı, pencere ve doğramalar aynı zamanda olumsuz hava koşullarından etkilenmenizi önler. Fırtına, yağmur, dolu, kar, buzlanma, soğuk ya da sıcak hava gibi rahatsızlık veren durumlara karşı binayı koruyarak sizlere huzurla yaşayabileceğiniz konfor alanı sağlar.