Manuel-Otomatik Kayar ve Döner Kapılar

Alışveriş merkezleri, iş merkezleri, kamu binaları, havaalanları, oteller, hastaneler, konutlar olmak üzere geniş kullanım alana sahip olan manuel ya da otomatik olarak çalışan döner kapılar girişlerde kullanım kolaylığı sağlar. Estetik ve fonksiyonellik açısından fark yaratan döner kapılar insanların kapıdan geçerken güvenliğini üst seviyede sağlar. Elektrik kesintilerinde el ile müdahale ederek çalışabilen otomatik döner kapılar giriş ve çıkışı aynı zamanda yapılmasını sağlar. Olası yangın gibi tehlike anında kapı kanatları hızla katlanarak kapı geniş bir şekilde açılır ve çıkış kolaylaşır. Sorunsuz bir şekilde giriş çıkış imkanı sağlayan döner kapılar modern bir görünüm kazandırır. Hem elektromanyetik hem de manuel kilitleme sistemine sahip olan bu dener kapıları mekanların güvenliğini sağlar.

Döner Kapıların Avantajları

En son teknoloji kullanılarak modern bir şekilde tasarlanan döner kapılar manuel ve otomatik olarak çalışmaktadır. Geçiş ve kanopi yükseklikleri kullanım alanına göre arttırılabilir. Şeffaf lamine yanak camları ile temperli kanat camları kullanılarak yapılan bu kapılar opsiyonel olarak kullanılan güvenlik sistemine sahiptir. Katlanır kanatlar, kolon emniyet bandı, emniyet fotoseli, topuk fotoseli ve acil durum butonu olmak üzere güvenlik önlemleri maksimum seviyede alınmıştır. Kapıda bulunan motor mekanizması ve radar sayesinde insanları algılama özelliğine sahip olan otomatik döner kapılar kendiliğinden dönerek size geçiş imkanı sağlar. Akıllı güvenli sistemi, kolay temizlenebilme ve kullanım kolaylığı sağlaması nedeniyle tercih edilen döner kapılar aynı zamanda şık tasarımları ile dikkat çekiyor.

Engellilerin Geçişini Kolaylaştırır

Avrupa standartlarına uygun olarak teknolojiden faydalanılarak tasarlanan döner kapılar engelli kişilerin geçişini kolaylaştıran birçok özelliğe sahiptir. Yarım açılma ve yavaş dönme özellikleri ile engelli kişilere sorunsuz geçiş hizmeti sağlar. Bakım ve onarıma ihtiyaç duymadan yıllarca kullanabileceğiniz kalitede üretilen döner kapılardan elektrik kesilmesinde elinizle açarak geçebilirsiniz. Her türlü zorlamalara rağmen aksamadan geçiş sağlar. Dikey ve yatay sıkışma sensörleri, halojen aydınlatma sistemi ile pratik bir kullanıma sahiptir. Ekonomik fiyatları ile sahip olabileceğiniz döner kapıların kısa sürede montajı yapılır. Ral ve eloksal renklere boyanarak mekana şıklık kazandıran bu kapılar farklı boyutlarda size özel tasarlanabilmektedir.