Özel Dizayn Giydirme Cephe Sistemleri

Binaların dış yüzeylerinin yağmur, güneş, rüzgar gibi olumsuz hava koşullarından etkilenerek yıpranmasını önlemek amacıyla kullanılan özel dizayn giydirme cephe sistemlerinde alüminyum paneller kullanılır. Kaliteli yapısı ile binaların dış cephe yüzeylerinin hasar görmesini önler. Dayanıklı olan bu paneller her türlü bana yapısına uygun olarak üretilir. Tek ya da çok katlı binalarda rahatlıkla kullanılabilen bu ürünler kapı ya da pencerelerin ölçüsüne uygun olarak tasarlanır. Farklı formalarda ve ölçülerde üretilen bu paneller yatay ya da düşey olarak kullanılmasına göre içe ya da dışa doğru açılabilen kanatlar kullanılabilir. İsteğinize göre özel olarak dizayn edilebilen bu sistemler ile hem modern bir bina görüntüsü sağlayabilir hem de iç mekanda istediğiniz konforu yaşayabilirsiniz.

Alüminyum Cephe Giydirme Sistemleri İle Enerji Tasarrufu Sağlayın

Sağladığı ısı izolasyonu sayesinde enerji tasarrufu yapmanıza yardımcı olan alüminyum cephe giydirme sistemleri iç mekanda istenilen hava koşullarını en iyi şekilde sağlar. Dışarıdaki soğuk havayı içeriye girmesini önleyen bu sistem içerideki ısıyı uzun süre korur. Akustik özelliği sayesinde ses yalıtımını sağlayarak sizlere huzurlu bir ortam sunar. Güneş ışınlarından, yağmur, rüzgardan etkilenmez. Su sızdırmadığından iç mekanda yüzeylerde rutubet oluşumunu önler. Pratik kullanımı sayesinde kolayca temizlenebilen bu sistem tek ya da çok katlı binalara rahatlıkla uygulanabilir. Olası yangın durumunda hasar görmez. Özel kilit sistemi sayesinde can ve mal güvenliğinizi sağlayabilirsiniz.

Nerelerde Kullanılır?

Toplu ya da müstakil konutların dış cephelerinde, alışveriş merkezlerinde kapalı spor salonları, iş merkezleri, havaalanları, oteller, kapalı yüzme havuzları gibi geniş kullanım alanına sahip olan cephe giydirme sistemlerinin üretim, tasarım ve montaj hizmetini veren Aygün alüminyum sizlere uluslararası alanda hizmet vermeye devam ediyor. Kaliteli üretimi ile yıllarca kullanabileceğiniz paneller tasarlamaktadır. Modern çizgilere sahip olan sistemde tek ya da çift cam uygulanabilir. Şeffaf ya da farklı renk tercihlerine sahip olan bu tasarımı kendi isteğinize göre özelleştirebilirsiniz. Cephe yüzeyinde bütünlük sağlayan silikonlama işlemi yapılarak uygulanır. Hızlı montaj imkanı sağlayan alüminyum malzemesi kullanılarak yapılan cephe kaplama işleminden çok uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz.