Özel Dizayn Güneş Kırıcı Sistemleri

Ev ve iş yerlerinizi daha aydınlık hale getirebilmenizi sağlayan özel dizayn güneş kırıcı sistemler sayesinde güneş ışınlarından daha fazla yararlanabilirsiniz. Kapı ve pencerelere uygulanan bu tasarımlar güneş ışınlarının zararlı ultraviyole ışınlarını kırarak içeriye girmesini önler. Faydalı ışınları filtreleme özelliğine sahip olan bu sistem sayesinde odanızdaki güneş ışından gönül rahatlığı ile faydalanabilirsiniz. Işık ve ısı tasarrufu sağlayan bu sistem oldukça kullanışlıdır. Şık ve modern duruşu ile her türlü binada rahatlıkla kullanılabilir. Müstakil ya da apartman dairelerinin kapı ve pencerelerinde kullanacağınız bu sistem ergonomik yapısı ile kısa sürede monte edilir.

Güneş Kırıcı Sistemlerin Teknik Özellikleri

Sabit ve hareketli olmak üzere farklı kullanım çeşidine sahip olan güneş kırıcı sistemler güneş ışınlarının doğrudan içeriye girmesini engeller. İç mekandaki ısı ve ışık kontrolünü en iyi şekilde sağlayan güneş kırıcı sitem modelleri arasında hareketli, sabit, kayar, katlanır, sunscreen, kayar ve katlanır, perde ve jaluzi yer alır. Kepenk ve panjur gibi kayar ve katlanır modeller oldukça kullanışlıdır. Dış cepheden estetik bir görünüm sağlar. Rüzgarlı havalarda sarsılmayan, su geçirmeyen bu ürünler oldukça dayanıklıdır. Ses yapmadığı gibi dışarıdaki sesleri önleyerek yalıtım sağlar. Kolayca temizlenebilir. Bina yapısına kolayca entegre olabilen güneş kırıcı sistem modellerinden her biri size enerji tasarrufu sağlar. Pratik kullanıma sahip olan bu ürünler ergonomik yapısı sayesinde kolayca monte edilir.

Hareketli Güneş Kırıcılar

Dış cephe estetiğini sağlayan hareketli güneş kırıcılar katlanabilir ya da istenilen yöne doğru kaydırılabilir özellikleri sayesinde istenildiği zaman açılabilir. İster yarım ister tamamını açabilmenizi sağlayan bu sistem sayesinde güneş ışınlarından yararlanabilirsiniz. Ahşap, alüminyum cam olmak üzere farklı malzemeler kullanılarak tasarlana bu sistem ile iç mekanları aynı zamanda kolayca havalandırabilirsiniz. Kırılmaz, çizilmez, su geçirmez özellikleri ile sizlere kullanım kolaylığı sağlar. Kilitli yapısı ile güvenlidir. İstenilen renk ve ölçülerde tasarlanabilir. Isı bariyerli ve bariyersiz çeşitleri vardır. İç mekanda soğuk, sıcak, rüzgar ve yağmur gibi durumlarda konforlu bir ortam sağlar. Oldukça ekonomik fiyata sahip olabileceğiniz bu ürünleri yıllarca kullanabilirsiniz.