Paslanmaz Çelik Giydirme Cepheler

Güçlü tutucu görevini üstlenen paslanmaz çelik profiller panellerin daha estetik görünmesini sağlar. Yağmur suyunu geçirmeyen bu profiller zaman içinde paslanmaz. Dayanıklı yapısı ile cam panelleri sıkıca tutar. Güvenliğin sağlanması açısından oldukça önemli olan bu profiller kullandığınız panel ürün türü ya da rengine göre uyumlu olarak boyanabilir. Elektrostatik renkler ile istenilen renge kolayca boyanan paslanmaz çelik profiller kullanılarak binaların dış cephesine giydirme yapılır. Ultraviyole ışınlarına dayanıklı silikonlar ile istenilen yere uygulanır. Binaların özelliklerine ve kullanılacak olan kapı yada pencerelere uygun olarak tasarlanır. Farklı ölçülerde ve şekillerde üretim tasarım yaparak kısa sürede montaj işlemini yerine getiren Aygün Alüminyum sizlere kaliteli ürün ve hizmet sunar.

Cephe Giydirmede Paslanmaz Çelik Kullanımının Önemi

Bina yapısına uygun olarak normal ya da paslanmaz çelik kullanımı tercih edilir. Farklı şekillerde dizayn edilen spider tutucularda paslanmaz çelik kullanılır. Ayrıca ek yerlerinde çelik lamaların kullanılması dayanıklılık sağlar. Cam ve alüminyum paneller arasında silikon fitiller kullanılarak su sızdırmazlığı sağlanır. Zaman içinde yağmur suyundan ya da güneş ışınlarından kaynaklı paslanma olmasını önlemek amacıyla çelik kullanımı önemlidir. Paslanmaz çelik kaliteli yapısı ve görsel olarak iyi bir duruş sağlar.

Çelik Taşıyıcılı Transparan Cephelerin Özellikleri

Çelik konstrüksiyona bağlanan ısıcamlar dış cephede transparan bir görünüm verir. İç ve dış mekanın görünmesini sağlayan şeffaf camları birbirine tutturmak amacıyla paslanmaz çelik kullanılır. Camların düşey ya da yatay şekilde yerleştirilebilir. Sesi ortam içinde izole etme özelliğine sahip olan paslanmaz çelik cephe sistemleri oldukça dayanıklıdır. Özel kilit sistemi bulunan bu uygulama ile ev ve iş yerlerinizi hırsızlığa karşı koruyabilirsiniz. Sert rüzgarlarda camı sıkıca tutarak kırılmasını ya da yerinden çıkmasını önler. Su geçirmezliği sayesinde duvar yüzeylerinde küf, mantar rutubet gibi sorunlar oluşmaz. Binanın yapısına kolayca uyum sağlayabilen bu sistem kısa sürede monte edilebilir. Dış cephe giydirmede kullanılan paslanmaz çelik cephe yüzeyi ile uyumlu renklere boyanabilir. Farklı ebatlarda montaja uygun olarak tasarlanır. Tek ya da çok katlı binalarda kullanılabilen cephe sistemleri ile bina yüzeyini koruyabilirsiniz.