Planer Cephe Sistemleri

Alışveriş merkezleri, iş merkezleri, otel, restoran, havaalanları, spor salonları, otogarlar, rezidanslar olmak üzere her türlü binanın dış cephesinde kullanılabilen planer cephe sistemleri ile estetik bir görünüm sağlayabilirsiniz. Transparan olması nedeni ile dış cepheden mekanın içi rahatlıkla görülebilir. Şeffaf yapısı ile dikkat çeken bu tasarım sayesinde modern bir görünüm sağlayabilirsiniz. Lamine tek cam ve ısı camlar kullanılarak yapılan bu sistem sayesinde gün ışığından yüksek oranda faydalanabilirsiniz. Özellikle iç mekanın dışa yansıtılması istenilen yerlerde tercih edilen bu uygulama düşey ve yatay şekilde monte edilebilir. Maksimum seviyede iç ve dış görünürlük sağlayan planer cephe sistemleri yağmur suyunu içeriye geçirmez.

Olumsuz Hava Koşullarına Karşı Koruyucu Etkiye Sahip

Güneş ışınlarından yararlanılarak her mevsim iç mekanın rahatlıkla aydınlatılmasını sağlayan planer cephe sistemleri sayesinde enerji tasarrufu yapabilirsiniz. İç mekanın görülmesi uygun olan yerlerde tercih edilen transparan cephe ısı yalıtımını en iyi şekilde sağlar. Dışarıdaki soğuk ya da sıcak havanın içeri girmesini önler. Kış ve yaz aylarında kullanabileceğiniz balkon, bahçe ya da terasınızda oluşturabileceğiniz özel alanların yapımında da kullanılan şeffaf yapıdaki cephe kaplamaları oldukça kullanışlıdır. Sert rüzgarlara karşı oldukça dirençlidir. Su sızdırmazlık özelliği ile yağmurlu havalarda kullanımı duvar yüzeylerinde herhangi bir sorun oluşturmaz. Kullanıldığı alanda hava akımını sağladığından rutubet veya sıva dökülmesi gibi sorunların yaşanmasını önler.

Şeffaf Cephe Sistemlerinin Avantajları

Binanın dış cephesinde sadelik ve modern bir görünüm kazandıran planer cephe sistemini ev ve iş yerlerinizde ya da kış bahçesi gibi özel alanlarınızda kullanabilirsiniz. Estetik duruşu ile dikkat çeken bu sistem iç mekanda sizlere ferah ve konforlu bir yaşam alanı sunar. Aydınlık ve havadar bir ortam sağlayan şeffaf cephe tasarımları alçak ya da yüksek binalarda rahatlıkla uygulanabilir. Kolayca temizlenebilir özelliği sayesine pratik kullanımı vardır. Güvenliğiniz için özel kilit sistemine sahip olan bu sistem ateşe karşı dayanıklıdır. Can ve mal güvenliğinizi yüksek oranda korur. Ses yalıtımı sağlayan bu kaplamaları iş yerlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Paslanmaz çelik bağlantı malzemeleri ile monte edilen bu kaplamayı yıllarca kullanabilirsiniz.