Seramik Cephe Kaplamaları

Günümüzde birçok projede tercih edilen seramik cephe kaplamaları sizlere birçok avantaj sağlar. Esnek olması ve her türlü binaya özel olarak uyarlanabilmesi nedeniyle sizlere kullanım kolaylığı sağlayan bu kaplamalar farklı tasarımları ile dikkat çekicidir. Uygulama esnasında alüminyum profiller kullanılması nedeniyle oldukça güçlü bir alt yapıya sahiptir. Kendine has estetik dokusu sayesinde modern ve şık bir görünüm sağlar. Hem standart hem de özgünleştirilmiş ölçü ve renkler tercih edilebilir. Dış cephe şıklığında beklentilerinizi tam manasıyla karşılayan seramik kaplamalar dış darbelere karşı oldukça dayanıklıdır.

Dış Cephe Kaplamasında Seramik Farkı

Hem şıklık hem de kullanım kolaylığı kazandıran seramik kaplamaların yüzeyi toz ve leke tutmaz. Kolayca temizlenebilir olması hijyen açısından oldukça önemlidir. Özellikle kentleşmenin yoğun olduğu yerlerdeki trafik gibi gürültü kirliliğini ortadan kaldırmak amacıyla klipsi sistem uygulanarak ses yalıtımı sağlanır. Yüksek mukavemet oranına sahip olan seramik diğer yapılara göre çok daha dayanıklıdır. Şiddetli depremlere direnç gösterir. Binanın temel yapısını güçlendirerek güvenliğinizi sağlar. Sizlere maksimum verimlilik sağlayan Aygün seramik cephe kaplamaları deneyimli elemanlar tarafından kısa sürede monte edilir. Üretim, işleme, tasarım ve montaj hizmeti vererek müşterilerin beklentilerini karşılar. Uygun maliyetle istediğiniz renk ve desenlerde kullanabilirsiniz. Hava alan yapısı duvar arasında nem ve koku oluşmasını önler. Bina içlerine yağmur suyunun girmesini önleyerek hijyenik ve ferah bir ortam sağlar. Korozyondan etkilenmez. Sağladığı ısı yalıtımı ile ev ve iş yerlerinizde rahatça vakit geçirebilirsiniz.

Estetik Binalar İçin Seramik Tercih Edebilirsiniz

Şıklığı ve dikkat çekici görselliği nedeniyle birçok kişi tarafından tercih edilen seramik aynı zamanda sizlere maksimum konfor sağlar. Enerji verimliliği açısından önemli olan seramik kaplama uygulamaları hiçbir bakım ve onarıma ihtiyaç duymaması nedeniyle sizlere ekstra maliyet çıkarmaz. İş merkezleri, hastane, otel, okul, şirket ya da özel binalar olmak üzere geniş kullanım alanına sahip olan bu kaplama alüminyum alt konstrüksiyon üzerine granit seramiklerin özel malzemeler ile yapıştırılmasıyla montaj sağlanır. Binanın büyüklüğüne göre farklı ölçülerde üretilen bu kaplamalar gizli olarak da monte edilebilir.