Soğuk Cephe Sistemleri

Dekoratif amaçlı kullanılan soğuk cephe sistemleri ile binanın dış cephesine istenilen mantolama işlemi yapılır. İhtiyaca göre farklı malzemeler kullanılarak tasarlanan bu cephe giydirme işlemi yaz kış her mevsim rahatlıkla yapılabilmektedir. Binada yaşayacak olan kişilere konforlu bir yaşam alanı sağlayan bu uygulama aynı zamanda çetin kış şartlarına karşı sizleri korur. Soğuk ya da sıcak havayı geçirmeyerek ısı yalıtımını sağlayan bu sistem oldukça modern bir görünüm sağlar. Pratik kullanıma sahip olan soğuk cephe sistemleri kompozit panel, taş kaplama ve kompakt laminant kaplama olarak uygulanır. Her biri kaliteli ve dayanıklıdır.

Dış Cephe Kaplama Sistemleri

Hafif ve ince alüminyum levha kullanılarak tasarlanan kompozit panel kaplama dekoratif amaçlı olarak binalarda uygulandığı gibi reklam amacıyla da kullanılmaktadır. Modern bir yalıtım sistemi olan taş kaplama görsel bir güzellik sağlar. Granit, seramik ya da klinker kullanılarak istenilen yüzeye uygulanabilir. Ev ve iş yerlerinde sıkça tercih edilen taş kaplama cephe sistemleri Terra cotta, taş ve tuğla görünümü sağlayarak farklılık yaratmanıza yardımcı olur. Sizlere yaratıcı soğuk cephe sistemleri sunarak binalarda istenilen estetiği sağlamanızı kolaylaştırıyoruz. Özellikle havalandırma alması istenilen binalarda tercih edilen kompakt laminant yapılan giydirme işlemi bina yüzeyine doğrudan yapılmaz. Böylece ısı farklılıklarından kaynaklanan nem, rutubet, küf gibi sorunlar yaşanmaz. İstenilen ölçülerde üretilerek kolayca monte edilen laminant kaplamalarda farklı renk ve desen seçeneklerini bulabilirsiniz.

Soğuk Cephe Sistemlerinin Özellikleri

Konforu ve estetiği bir arada sunan soğuk cephe sistemleri aynı zamanda can ve mal güvenliğiniz için üst seviye koruma sağlar. Özel kilit sistemi ile hırsızlık durumuna karşı sizleri korurken, olası yangın, silahlı saldırı gibi durumlarda güvenli bir ortam hazırlar. Ses, ısı ve su yalıtımına sahip olması nedeniyle oldukça kullanışlı olan bu uygulamada gizli kanat özelliklerini tercih edebilirsiniz. Ortam sıcaklığı uzun süre sabit tutar ve ortamın hava almasını sağlar. Sizlere enerji tasarrufu yapmanıza yardımcı olan bu ürün kolay temizlenebilir, toz tutmaz ve kullanımı kolaydır. Şık tasarımı ile dikkat çeken bu ürünlerin fiyatları oldukça ekonomiktir.