Sürme Doğrama Sitemleri

Dekoratif olarak hoş bir görünüm sağlayan sürme doğramaların kapı ve pencerelerde kullanılması aynı zamanda sizlere kullanım kolaylığı sağlıyor. Kapı ve pencerelerinizi kolayca açıp kapatabilmeniz için tasarlanmış olan sürme sistemi pratik kullanıma sahiptir. Kullanıldığı mekanda yer kaplamadığından ferah bir ortam sunar. Rüzgarlı havalarda cereyan yaparak çarpmasını önlediğinden oldukça kullanışlıdır. Modern tasarımı ile dikkat çeken sürme doğrama sistemleri farklı ebatlarda tasarlanabilir. Ev ve iş yerlerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu sistemler iç ve dış alanlarla uyumlu olarak dekore edebilirsiniz. Farklı renk seçeneklerine sahip olan bu ürünler ile mat ya da parlak kapı pervazlarını tercih edebilirsiniz.

Sürme Doğrama Sistemlerinin Fonksiyonel Özellikleri

Yüksek performans sağlayarak özgün tasarımlar sağlayan Aygün Alüminyum sizlere kaliteli ürünler sunar. Üretim, tasarım ve montaj hizmetini deneyimli elemanları ile verir. Estetik duruşu ile iç mekanlarda oldukça modern bir görünüm sağlayan sürme doğrama sistemleri ısı yalıtımlı ve yalıtımsız olarak tasarlanır. Alttan ya da yandan kilitleme sistemine sahip olan bu doğramalar kapı ve pencerelerin içerden kolayca açılmasını sağlar. Güvenliğiniz için dışarıdan açılmayacak şekilde üretilen bu ürünler isteğe göre sağa, sola ya da her iki yöne doğru açılabilir şekilde montajı yapılır. Ahşap, PVC ya da alüminyum kullanılarak yapılan bu ürünler manuel ve otomatik seçeneklerine sahiptir. Balkon, teras, kış bahçeleri olmak üzere ihtiyaç duyulan her alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Isı ve Ses Yalıtımlı Sürme Sistemleri

Kullanıldığı yerlerde üst seviye ısı ve ses yalıtımı sağlayan sürme doğrama sistemleri ile konfor alanınızı kolayca oluşturabilirsiniz. Yaz kış kullanıma uygun olan bu sistem dışarıdaki sıcak ya da soğuk havanın içeri girmesini önler. Özellikle şehir yaşamında gerekli olan ses yalıtımı özelliği sayesinde dışarıdaki gürültülerden etkilenmezsiniz. Ayrıca su geçirmediğinden yağmurlu havalarda rahatlıkla kullanılabilir. Toz tutmaz ve şiddetli darbeler karşısında herhangi bir hasar görmez. Oldukça uygun fiyatlarla sahip olabileceğiniz bu ürünler ergonomik yapısı ile her mekana monte edilebilir. Profesyonel ekibi ile kaliteli hizmet veren Aygün Alüminyum sizlere güvenli, huzurlu ve konforlu yaşam alanları sağlar.