Yüksek Isı İzolasyonlu Giydirme Cephe Sistemleri

Müşterilerine iyi bir imaj sağlamak isteyen firmalar binaların dış yüzeylerini modern tasarımlı cephe sistemleri ile kaplar. Şirketlerin kurumsal kimlik kazanmasında büyük rol oynayan cephe sistemlerinde yüksek oranda ısı yalıtımı da sağlanmaktadır. Galvenizli çelik ya da alüminyum kullanılarak her katta istenilen ısı izolasyonu sağlanır. Özel bağlantı elemanları ile camların bir bütün olarak görünmesi sağlanır. İnce yapısı ile hem kullanışlı hem de yer kaplamayan bu cephe sistemleri ile içerideki sıcak ya da soğuk havayı uzun süre muhafaza edebilirsiniz. Sizlere enerji tasarrufu sağlayan ısı izolasyonuna sahip olan kaplamalar estetik bir görünüme sahiptir. Dayanıklı yapısı ile can güvenliğinizi tam anlamıyla korur.

Duvar Yüzeylerinde Tam Koruma Sağlar

İç mekandaki enerjinin korunması ve konforlu bir yaşam alanı yaratması nedeniyle tercih edilen soğuk cephe sistemleri ile ısı yalıtımı sağlanabilir. Binanı dış cephesini tümüyle sararak alüminyum paneller ile kaplanması ile uygulanan bu sistem aynı zamanda bina yapısında herhangi bir hasar oluşmasını önler. Özellikle aşırı soğuk ya da sıcak havalarda, rüzgarlı, yağmurlu havalarda duvarlarda paslanma, küf, rutubet oluşması, boyaların kabarması, yüzeylerin dökülmesi gibi sorunlara karşı alınabilecek en ideal yöntem dış cephe kaplamasıdır. Şehirleşmenin yoğun olduğu yerlerdeki gürültü kirliliğini ortadan kaldırarak yaşadığınız ortamı huzurlu hale getiren cephe kaplamalarından çok memnun kalacaksınız.

Maksimum Enerji Tasarrufu

Kış aylarında bulunduğunuz ortamın ısısını uzun süre sabit tutmanıza yardımcı olan yüksek ısı izolasyonlu giydirme cephesi ile dışarıdaki soğuk havadan maksimum seviyede korunabilirsiniz. Ev ve iş yerlerinizde ısınmak için daha fazla yakıt harcamanızı önleyen bu sistem ile enerji tasarrufu yapabilirsiniz. Yaz aylarında ise dışarıdaki sıcak havanın içeriye girmesini engellediğinden iç mekanda hava soğutucu cihazları kullanmanıza gerek kalmaz. Her mevsim size maddi açıdan fayda sağlayacak olan bu uygulamadan yıllarca faydalanabilirsiniz. Ayrıca yoğun rüzgarlı ve yağmurlu havalarda binaların kapı veya pençelerinden rüzgar ya da suyun içeriye girmesini önleyerek size konforlu bir alan yaratır. Rüzgar nedeniyle oluşan tozların odanızdaki havayı kirletmesini engelleyerek hijyenik bir ortam sağlar.