Yönetim Kurulu Mesajı

yonetim_kurulu_mesaji

Değerli Müşterilerimiz, İş Ortaklarımız ve Çok Kıymetli Çalışanlarımız;

Zamanın hızla aktığı, teknolojiye yetişmek için koşmak gerektiği, sanayinin ivmesinin hiç azalmadığı yıllarda yaşıyoruz. Aygün Alüminyum olarak Türkiye’de ve Dünya’ da gelişmenin peşini hiç bırakmadığımız vizyonumuz ile 1979 yılında sektörde faaliyet göstermeye başladık. Kurulduğumuz günden bu yana güvenilir, yenilikçi ve deneyimli yapımız ile her zaman gelişime açık ve çalışkan duruşumuzla Türkiye’de ve Dünya’ da imzamızı taşıyan projeler üstlendik.

Aygün Alüminyum olarak, farklılıklar yaratan, kalıcılık sağlamaya yönelik vizyonumuzla, sorumluluklarımızı yerine getirmek için çalışıyoruz. Uzun dönem stratejik planlarımız doğrultusunda, hayallerimize hayat vermeyi sürdürüyoruz. Gün itibariyle 1000’ i aşan çalışan ile dünyada 7 ülkede insanların hayatına dokunuyor, ülkemiz ve toplumumuz için katma değer yaratıyoruz. Tüm başarılarımızın temelinde; hayal gücümüz, özgüvenimiz, yenilikçiliğimiz, araştırma ve geliştirmeye olan inancımız ve girişimci ruhumuz yer alıyor. Biliyoruz ki gelecek, dünyada yaşanan hızlı değişime uyum sağlayan, geleceğe dair güçlü hayalleri olan ve bu hayalleri gerçekleştirenlerin olacaktır.

Aygün Alüminyum olarak 41 yıllık yolculuğumuzda olduğu gibi daha uzun yıllar müşterilerimize, çalışanlarımıza, sektörümüze, toplumumuza ve çevreye katkı sağlamaya devam edeceğimizin sözünü veriyor; Prestijin, mimarlığın ve teknolojinin doruğundaki yapılar için başvurulan doğru adres olmanın övüncü ve mutluluğunu, güvenleriyle bizlere yaşatan tüm müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve çalışanlarımıza minnet dolu teşekkürlerimizi sunuyoruz.