NE YAPIYORUZ ? - MONTAJ

İmalatı ve sevkiyatı bitirilen ürünlerimizin, şantiyelerimizde projede belirlenen ölçülere göre, yine uzmanlarımızın denetiminde montajları tamamlanır.
Firmamız, montaj hizmetlerinde kalite sürekliliğinin sağlanabilmesi için, sürekli kendi gözetiminde hizmet üreten, kendi bünyesindeki personeli kullanmanın daha iyi sonuçlar verdiği düşüncesini kabul etmektedir.

Yurtiçinde 600 kişilik, yurtdışında 200 kişilik şantiye kadrolarımız ile müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye çalışmaktayız. Montaj ekipmanı olarak modern sepetler, örümcek vinçler ve monoraylar kullanılmakta olup; iş güvenliği bizim için birinci öncelikte gelmektedir.

Tüm şantiyelerimizde mimar ve mühendislerden oluşan proje müdürü, saha şefleri, ölçüm ekipleri, iş güvenliği uzmanları ve formenler ana kadro olarak yer almaktadır. Uygulama sürecinde periyodik olarak Schüco teknik mühendisleri şantiyeleri ziyaret ederek, teknik destek hizmeti vermektedirler.

Proje koordinatörlerimizin idaresinde, işverenimizin belirlediği iş programları doğrultusunda, montajlarımızı en yüksek verimlilikte çalışarak tamamlamak, ara ve kesin kabulleri eksiksiz bir şekilde yapmak temel amaçlarımızdan biridir.